III liga 2013/14 LD, pkle

Pierwsza kolumna zawiera dane dotyczące drużyny: zajęte miejsce, skrót nazwy, pkle należne zgodnie z tabelą w Regulaminie Klasyfikacyjnym (punkt 9, tabela 2) i liczbę rozdań rozegranych przez drużynę w ciągu sezonu. Dane w kolejnych kolumnach dotyczą poszczególnych zawodników: imię i nazwisko, liczba rozdań rozegranych w poszczególnych fazach ligi (I, II, III) i ich suma, a na koniec pkle przyznane zawodnikowi. Ci, którzy rozegrali przynajmniej 50% rozdań, otrzymują liczbę pkli wymienioną w pierwszej kolumnie. Pozostali proporcjonalnie mniej (taką część, jak stosunek liczby rozdań rozegranych przez zawodnika do połowy liczby rozdań rozegranych przez jego drużynę).

drużynazawodnikIIIIIIsumapkl
miejsce: 1
drużyna: KDK
pkl: 300
rozdania do zagrania: 500
Mirosław Andrzejczak21090300300
Paweł Babecki1809050320300
Waldemar Brzozowski25011040400300
Zdzisław Majer404048
Krzysztof Majkowski13012050300300
Karol Pokorski1607050280300
Andrzej Tybura2108050340300
Adam Zaczek202024
miejsce: 2
drużyna: JOK
pkl: 260
rozdania do zagrania: 500
Paweł Ambroziak18010020300260
Zbigniew Frank1308060270260
Wiesław Gotowicki404042
Zbigniew Jaworski120120125
Mirosław Piątkowski804040160167
Krzysztof Robaszek804040160167
Jolanta Sendacka21010050360260
Krzysztof Sobierajski1307010210219
Sławomir Sroczyński1905020260260
Eugeniusz Wiliński8040120125
miejsce: 3
drużyna: Jupiter
pkl: 240
rozdania do zagrania: 500
Dariusz Cygan10010060260240
Jerzy Gaworczyk14014020300240
Arkadiusz Gotwald10010096
Rafał Imiela1604060260240
Henryk Krakowiak18060240231
Jacek Skóra22010010330240
Mirosław Sokołowski1608060300240
Piotr Wnuk1404030210202
miejsce: 4
drużyna: Impas
pkl: 230
rozdania do zagrania: 500
Krzysztof Bukowski8010060240221
Andrzej Gdesz170170157
Zbigniew Hałaczkiewicz2403020290230
Tadeusz Karpik16011050320230
Janusz Paliwoda24011050400230
Dariusz Sołtysik16010040300230
Jacek Ziora15011020280230
miejsce: 5
drużyna: Dalkia
pkl: 220
rozdania do zagrania: 440
Zenon Darmaszek18040220220
Włodzimierz Graczyk24070310220
Jan Łubkowski170130300220
Jerzy Markowski21080290220
Mirosław Staszewski230110340220
Jacek Węgrzyk170130300220
miejsce: 6
drużyna: CKM
pkl: 210
rozdania do zagrania: 440
Włodzimierz Andrejew20040240210
Cezary Kanar13090220210
Zygmunt Smakuszewski50207067
Roman Supeł10040140134
Maciej Szalewicz190120310210
Przemysław Teleszyński280100380210
Paweł Zubiel180120300210
Ryszard Zubiel703010096
miejsce: 7
drużyna: Rondo
pkl: 200
rozdania do zagrania: 440
Bolesław Adamczyk505046
Wojciech Ciepliński280100380200
Waldemar Górski130100230200
Zbigniew Kotliński130100230200
Alfred Kram505046
Piotr Szczeciński14080220200
Andrzej Zapałowski14080220200
Sebastian Żyżyński280100380200
miejsce: 8
drużyna: Piast
pkl: 190
rozdania do zagrania: 440
Grzegorz Bartolik404035
Włodzimierz Biernacki140140121
Krzysztof Han260140400190
Lechosław Janczar120120104
Adam Krysiak26040300190
Tadeusz Miedziak40100140121
Wiesław Olczyk80140220190
Paweł Pyziak10010087
Zdzisław Radomski406010087
Jerzy Szubiga120120104
Józef Wojtal808070
miejsce: 9
drużyna: Bzura I
pkl: 185
rozdania do zagrania: 440
Grzegorz Bąk202017
Włodzimierz Choinkowski260100360185
Jan Czaplicki120120101
Ludwik Gutowski12010130110
Stanisław Hoffmann909076
Marek Janaszkiewicz140140118
Ryszard Jędrzejewski404034
Jerzy Klimczak40408068
Zdzisław Majchrzak40408068
Ireneusz Różycki230140370185
Dariusz Śledziewski190140330185
miejsce: 10
drużyna: PTC
pkl: 180
rozdania do zagrania: 440
Andrzej Duszyński220220180
Włodzimierz Hodoń18040220180
Jerzy Janio804012099
Mieczysław Jankowski808066
Jacek Omelańczuk120100220180
Wacław Opacki120100220180
Zdzisław Radwański12040160131
Dariusz Warwas24040280180
Andrzej Zacharko606012099
Paweł Zasępa606012099
miejsce: 11
drużyna: AZS PŁ
pkl: 175
rozdania do zagrania: 440
Andrzej Andrychowicz11040150120
Cezary Dudkiewicz704011088
Łukasz Gałasiński10010080
Michał Klichowicz12080200160
Łukasz Kosma130120250175
Marcin Majak150150120
Piotr Majewicz11040150120
Marek Makulec13080210168
Paweł Szczerba202016
Piotr Walas12080200160
Krzysztof Zając140140112
miejsce: 12
drużyna: Pomiar
pkl: 170
rozdania do zagrania: 440
Krzysztof Kiepas11090200155
Jacek Nowacki19040230170
Andrzej Paradowski270100370170
Tadeusz Sokołowski14030170132
Krzysztof Sotniczuk250100350170
Marek Stawicki30508062
Marek Szczepański705012093
Jerzy Wawrzyniak140100240170
miejsce: 13
drużyna: Bzura II
pkl: 165
rozdania do zagrania: 500
Henryk Chojnacki16012060340165
Piotr Chojnacki12012040280165
Milan Chyliński1202040180119
Józef Cieślak1002012080
Łukasz Domalążek1106020190126
Stanisław Garczyński1806020260165
Sylwester Kaźmierczak1306040230152
Piotr Sawicki804012080
Dariusz Syncerek1004014093
Jarosław Walczak1004014093
miejsce: 14
drużyna: Quartet
pkl: 160
rozdania do zagrania: 500
Kazimierz Adamski12012077
Paweł Gajak1109060260160
Waldemar Gałek18011040330160
Robert Jagodziński404026
Edward Kamiński1004020160103
Mariusz Łasiewicki20014020360160
Ewa Łukowska50409058
Waldemar Putz20012020340160
Łukasz Rolek12012077
Tomasz Sobczak1301040180116
miejsce: 15
drużyna: Ekolog
pkl: 155
rozdania do zagrania: 480
Jerzy Baraniecki12040160104
Bogumił Górecki1405020210136
Paweł Jakubicki1301014091
Bronisław Janecki3040209059
Łukasz Majchrowski1306040230149
Ryszard Muszyński1506020230149
Michał Panfil3040209059
Mieczysław Pawlicki1105040200130
Zdzisław Pawlicki1005040190123
Maciej Potz1304040210136
Jerzy Warszakowski13040170110
miejsce: 16
drużyna: Ceemka
pkl: 150
rozdania do zagrania: 500
Andrzej Gorzelec22013060410150
Anatol Kupryciuk22014060420150
Andrzej Majsterek11011050270150
Wiktor Olszewski180180108
Andrzej Słupecki1804010230138
Zdzisław Stoszek29014060490150