III liga 2014/15 LD, pkle

Pierwsza kolumna zawiera dane dotyczące drużyny: zajęte miejsce, skrót nazwy, pkle należne zgodnie z tabelą w Regulaminie Klasyfikacyjnym (punkt 7, tabela 2) i liczbę rozdań rozegranych przez drużynę w ciągu sezonu. Dane w kolejnych kolumnach dotyczą poszczególnych zawodników: imię i nazwisko, liczba rozdań rozegranych w poszczególnych fazach ligi (I, II, III) i ich suma, a na koniec pkle przyznane zawodnikowi. Ci, którzy rozegrali przynajmniej 50% rozdań, otrzymują liczbę pkli wymienioną w pierwszej kolumnie. Pozostali proporcjonalnie mniej (taką część, jak stosunek liczby rozdań rozegranych przez zawodnika do połowy liczby rozdań rozegranych przez jego drużynę).

drużynazawodnikrozdaniapkl
miejsce: 1
drużyna: Binż
pkl: 300
rozdania do zagrania: 460
Dariusz Kardas150196
Andrzej Kaźmierczak350300
Zbigniew Kowalczyk6079
Andrzej Krakowiak270300
Igor Łobodziński300300
Mirosław Marszał250300
Teresa Pudelewicz310300
Zbigniew Szymczyk150196
miejsce: 2
drużyna: Intra
pkl: 260
rozdania do zagrania: 460
Wojciech Ciepliński310260
Piotr Kaczorowski190215
Roman Owsiak310260
Krzysztof Porczyński180204
Tomasz Radwański320260
Tomasz Stasiołek220249
Sebastian Żyżyński310260
miejsce: 3
drużyna: JOK
pkl: 240
rozdania do zagrania: 460
Paweł Ambroziak210220
Zbigniew Frank210220
Zbigniew Jaworski4042
Daniela Jędrychowska7074
Mirosław Piątkowski160167
Piotr Piotrowski160167
Krzysztof Robaszek160167
Jolanta Sendacka180188
Krzysztof Sobierajski190199
Sławomir Sroczyński170178
Eugeniusz Wiliński120126
Antoni Zdzienicki170178
miejsce: 4
drużyna: Piast
pkl: 230
rozdania do zagrania: 420
Włodzimierz Biernacki6066
Grzegorz Dziębowski300230
Krzysztof Han290230
Lechosław Janczar7077
Adam Krysiak230230
Jarosław Łaszczuk230230
Tadeusz Miedziak4044
Paweł Pyziak6066
Zdzisław Radomski4044
Jerzy Szubiga7077
Piotr Wulkiewicz290230
miejsce: 5
drużyna: CKM
pkl: 220
rozdania do zagrania: 440
Włodzimierz Andrejew240220
Andrzej Andrychowicz180180
Cezary Kanar280220
Anna Kaźmierkowska210210
Piotr Majewicz160160
Roman Supeł140140
Maciej Szalewicz200200
Paweł Zubiel190190
Ryszard Zubiel8080
miejsce: 6
drużyna: Bzura I
pkl: 210
rozdania do zagrania: 440
Włodzimierz Choinkowski250210
Jan Czaplicki260210
Ludwik Gutowski300210
Stanisław Hoffmann180172
Jerzy Klimczak4039
Zdzisław Majchrzak4039
Ireneusz Różycki350210
Dariusz Śledziewski340210
miejsce: 7
drużyna: PTC
pkl: 200
rozdania do zagrania: 420
Andrzej Duszyński240200
Jerzy Janio4039
Tadeusz Olbromski140134
Jacek Omelańczuk200191
Wacław Opacki200191
Witold Pietrzak140134
Zdzisław Radwański120115
Krzysztof Rosiak6058
Jakub Ulczyński10096
Dariusz Warwas280200
Andrzej Zacharko8077
Marek Zieliński8077
miejsce: 8
drużyna: Dalkia
pkl: 190
rozdania do zagrania: 440
Roman Borkowski120104
Krzysztof Buzała180156
Zenon Darmaszek130113
Włodzimierz Graczyk200173
Jan Łubkowski230190
Jerzy Markowski170147
Mirosław Staszewski160139
Jacek Węgrzyk230190
Zenon Wierzbicki180156
miejsce: 9
drużyna: Ekolog
pkl: 185
rozdania do zagrania: 440
Jerzy Baraniecki270185
Bronisław Janecki8068
Łukasz Majchrowski250185
Ryszard Muszyński120101
Michał Panfil8068
Mieczysław Pawlicki260185
Zdzisław Pawlicki180152
Maciej Potz210177
Jerzy Warszakowski310185
miejsce: 10
drużyna: Rondo
pkl: 180
rozdania do zagrania: 440
Ryszard Chruścicki3025
Tadeusz Ciechanowski260180
Waldemar Górski190156
Paweł Jakubicki230180
Jacek Kołodziej3025
Zbigniew Kotliński12099
Alfred Kram260180
Grzegorz Owczarek12099
Piotr Szczeciński200164
Mieczysław Wrzos6050
Andrzej Zapałowski260180
miejsce: 11
drużyna: Pomiar
pkl: 175
rozdania do zagrania: 440
Krzysztof Kiepas140112
Anatol Kupryciuk190152
Jacek Nowacki240175
Andrzej Paradowski350175
Tadeusz Sokołowski4032
Krzysztof Sotniczuk210168
Marek Stawicki7056
Zdzisław Stoszek250175
Marek Szczepański7056
Jerzy Wawrzyniak200160
miejsce: 12
drużyna: Lechia
pkl: 170
rozdania do zagrania: 440
Kazimierz Adamski5039
Paweł Gajak210163
Waldemar Gałek390170
Mariusz Łasiewicki250170
Ewa Łukowska8062
Waldemar Putz240170
Łukasz Rolek5039
Michał Rudnicki190147
Tomasz Sobczak240170
Krzysztof Sopecki6047
miejsce: 13
drużyna: Herby
pkl: 165
rozdania do zagrania: 500
Andrzej Gdesz15099
Zbigniew Hałaczkiewicz240159
Tadeusz Karpik15099
Janusz Paliwoda410165
Jacek Skóra170113
Mirosław Sokołowski160106
Dariusz Sołtysik340165
Jacek Ziora380165
miejsce: 14
drużyna: Olimpia
pkl: 160
rozdania do zagrania: 500
Paweł Antosik9058
Roman Jagielski490160
Sylwester Sokół450160
Tadeusz Szczepański350160
Piotr Trębski310160
Jerzy Znajdek310160
miejsce: 15
drużyna: Jupiter
pkl: 155
rozdania do zagrania: 500
Dariusz Cygan12075
Jerzy Gaworczyk350155
Arkadiusz Gotwald260155
Rafał Imiela210131
Marek Janaszkiewicz6038
Karol Kałuziński180112
Henryk Krakowiak240149
Adam Motyka180112
Andrzej Skowroński200124
Andrzej Wieczorek4025
Piotr Wnuk160100
miejsce: 16
drużyna: Bzura II
pkl: 150
rozdania do zagrania: 500
Henryk Chojnacki200120
Piotr Chojnacki300150
Milan Chyliński260150
Józef Cieślak4024
Łukasz Domalążek14084
Stanisław Garczyński220132
Sylwester Kaźmierczak16096
Piotr Sawicki16096
Dariusz Syncerek260150
Jarosław Walczak260150