III liga 2015/16 LD, pkle

Pierwsza kolumna zawiera dane dotyczące drużyny: zajęte miejsce, skrót nazwy, pkle należne zgodnie z tabelą w Regulaminie Klasyfikacyjnym (punkt 7, tabela 2) i liczbę rozdań rozegranych przez drużynę w ciągu sezonu. Dane w kolejnych kolumnach dotyczą poszczególnych zawodników: imię i nazwisko, liczba rozdań rozegranych łącznie w całym sezonie ligi, a na koniec pkle przyznane zawodnikowi. Ci, którzy rozegrali przynajmniej 50% rozdań, otrzymują liczbę pkli wymienioną w pierwszej kolumnie. Pozostali proporcjonalnie mniej (taką część, jak stosunek liczby rozdań rozegranych przez zawodnika do połowy liczby rozdań rozegranych przez jego drużynę).

drużynazawodnikrozdaniapkl
miejsce: 1
drużyna: Piast
pkl: 300
rozdania do zagrania: 400
Włodzimierz Biernacki120180
Grzegorz Dziębowski220300
Krzysztof Han330300
Bogusław Jakóbczyk110165
Lechosław Janczar3045
Adam Krysiak300300
Jarosław Łaszczuk190285
Krzysztof Olejnik120180
Jerzy Szubiga3045
Piotr Wulkiewicz70105
miejsce: 2
drużyna: Intra
pkl: 260
rozdania do zagrania: 400
Wojciech Ciepliński250260
Piotr Kaczorowski270260
Roman Owsiak240260
Krzysztof Porczyński240260
Tomasz Radwański270260
Sebastian Żyżyński250260
miejsce: 3
drużyna: JOK
pkl: 240
rozdania do zagrania: 400
Paweł Ambroziak160192
Zbigniew Frank180216
Zbigniew Jaworski4048
Daniela Jędrychowska120144
Mirosław Piątkowski160192
Piotr Piotrowski120144
Krzysztof Robaszek160192
Jolanta Sendacka160192
Krzysztof Sobierajski160192
Sławomir Sroczyński6072
Eugeniusz Wiliński160192
Antoni Zdzienicki120144
miejsce: 4
drużyna: Herby
pkl: 230
rozdania do zagrania: 400
Rafał Gregorowicz260230
Zbigniew Hałaczkiewicz160184
Tadeusz Karpik8092
Janusz Paliwoda340230
Jacek Skóra7081
Mirosław Sokołowski250230
Dariusz Sołtysik270230
Jacek Ziora170196
miejsce: 5
drużyna: CKM
pkl: 220
rozdania do zagrania: 400
Włodzimierz Andrejew210220
Andrzej Andrychowicz160176
Cezary Kanar220220
Anna Kaźmierkowska190209
Piotr Majewicz160176
Roman Supeł190209
Maciej Szalewicz230220
Paweł Zubiel240220
miejsce: 6
drużyna: Rondo
pkl: 210
rozdania do zagrania: 400
Ryszard Chruścicki9095
Tadeusz Ciechanowski220210
Waldemar Górski220210
Paweł Jakubicki220210
Jacek Kołodziej9095
Zbigniew Kotliński3032
Alfred Kram220210
Grzegorz Owczarek6063
Piotr Szczeciński180189
Andrzej Zapałowski270210
miejsce: 7
drużyna: Bzura I
pkl: 200
rozdania do zagrania: 400
Włodzimierz Choinkowski350200
Jan Czaplicki180180
Ludwik Gutowski180180
Stanisław Hoffmann6060
Marek Janaszkiewicz160160
Ryszard Jędrzejewski3030
Zdzisław Majchrzak140140
Ireneusz Różycki270200
Dariusz Śledziewski230200
miejsce: 8
drużyna: Veolia
pkl: 190
rozdania do zagrania: 400
Robert Barankiewicz7067
Roman Borkowski200190
Krzysztof Buzała150143
Zenon Darmaszek120114
Włodzimierz Graczyk220190
Jan Łubkowski160152
Jerzy Markowski170162
Mirosław Staszewski160152
Jacek Węgrzyk120114
Zenon Wierzbicki160152
Aleksander Zatke7067
miejsce: 9
drużyna: PTC
pkl: 185
rozdania do zagrania: 380
Dariusz Cygan220185
Andrzej Duszyński180176
Jacek Omelańczuk120117
Wacław Opacki320185
Witold Pietrzak140137
Zdzisław Radwański10098
Jakub Ulczyński2020
Dariusz Warwas320185
Andrzej Zacharko10098
miejsce: 10
drużyna: Olimpia
pkl: 180
rozdania do zagrania: 400
Paweł Antosik240180
Roman Jagielski400180
Dariusz Kosiorek10090
Sylwester Sokół370180
Tadeusz Szczepański10090
Piotr Trębski310180
Jerzy Znajdek8072
miejsce: 11
drużyna: Ekolog
pkl: 175
rozdania do zagrania: 380
Jerzy Baraniecki200175
Bogumił Górecki170157
Bronisław Janecki5047
Łukasz Majchrowski180166
Ryszard Muszyński130120
Michał Panfil5047
Zdzisław Pawlicki6056
Mieczysław Pawlicki200175
Maciej Potz160148
Jerzy Warszakowski320175
miejsce: 12
drużyna: Lechia
pkl: 170
rozdania do zagrania: 400
Kazimierz Adamski120102
Paweł Gajak230170
Waldemar Gałek280170
Mariusz Łasiewicki160136
Zbigniew Milewski6051
Waldemar Putz300170
Łukasz Rolek6051
Józef Rzepka160136
Tomasz Sobczak7060
miejsce: 13
drużyna: KDK II
pkl: 165
rozdania do zagrania: 400
Mirosław Andrzejczak340165
Paweł Babecki320165
Waldemar Brzozowski240165
Krzysztof Majkowski210165
Czesław Pawłosik11091
Karol Pokorski9075
Andrzej Tybura210165
miejsce: 14
drużyna: KDK III
pkl: 160
rozdania do zagrania: 400
Jerzy Kudlik250160
Jarosław Malarski190152
Ryszard Maras220160
Jerzy Mierzejewski190152
Jan Pajor180144
Zbigniew Ratajczak350160
Adam Zaczek140112
miejsce: 15
drużyna: Bzura II
pkl: 155
rozdania do zagrania: 400
Henryk Chojnacki390155
Milan Chyliński220155
Guthorn Hensel7055
Sylwester Kaźmierczak170132
Jacek Leszczyłowski300155
Dariusz Syncerek270155
Jarosław Walczak180140
miejsce: 16
drużyna: Pomiar
pkl: 150
rozdania do zagrania: 400
Krzysztof Kiepas7053
Anatol Kupryciuk150113
Jacek Nowacki8060
Andrzej Paradowski260150
Jerzy Pęczek10075
Tadeusz Sokołowski170128
Krzysztof Sotniczuk12090
Marek Stawicki10075
Zdzisław Stoszek330150
Marek Szczepański10075
Jerzy Wawrzyniak12090